ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН: щодо отримання адміністративних послуг

12.03.2021 в 11:01

У зв’язку з припиненням діяльності районних державних адміністрацій ліквідованих районів (Добропільського, Ясинуватського та Мар’їнського) Покровська райдержадміністрація, яка є правонаступником їх прав та обов’язків , повідомляє про можливість отримання адміністративних послуг екстериторіального характеру у всіх функціонуючих територіально доступних Центрах надання адміністративних послуг, зокрема, у :

• ЦНАП м.Покровська;
  • ЦНАП м.Добропілля;
  • ЦНАП м.Авдіївки;
  • ЦНАП м.Селидове;
  • ЦНАП м.Курахове;
  • ЦНАП м.Мирноград;
  • ЦНАП м.Новогродівка;
  • ЦНАП м.Вугледара тощо.

Також звертаємо увагу на можливість отримання багатьох адміністративних послуг он-лайн за наявності електронного цифрового підпису для електронної ідентифікації суб’єкта звернення:

1. Послуг Держгеокадастру (отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, отримання витягу з Державного земельного кадастру, державна реєстрація земельної ділянки тощо)
  2. Послуг ДАБІ в Донецькій області (реєстрація декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, повідомлень про початок підготовчих робіт, повідомлень про початок будівельних робіт  на підставі будівельного паспорта тощо)
  3. Послуг з реєстрації фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб , а також нерухомого майна та отримання відповідних інформаційних довідок з відповідних реєстрів.

Повний перелік електронних послуг доступний за посиланням diia.gov.ua