День житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

19.03.2023 в 8:00

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Ваша праця завжди була та є надзвичайно важливою та суспільно необхідною. Від надання вами послуг залежить не просто комфорт, а життєдіяльність громад району.
У цей нелегкий час, коли наша країна протистоїть російській ворожій агресії, дякуємо кожному за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, кропітку, але вкрай необхідну роботу, яку ви виконуєте щодня на благо людей.
В умовах воєнного стану, робота працівників житлово-комунального господарства стала справжнім подвигом, і не лише трудовим. Адже часто, ризикуючи своїм життям, ви проводите численні ремонти об’єктів критичної інфраструктури, відновлюєте постачання електроенергії, води, тепла та газу на територіях, де відбуваються бойові дії. Ліквідуючи аварійні ситуації, демонструєте героїзм, професіоналізм та самовідданість.
З нагоди професійного свята бажаємо вам мирного неба над головою, злагоди і благополуччя!
Разом до перемоги! Слава Україні!

райдержадміністрація, районна рада