День захисників та захисниць України

13.10.2021 в 16:05

Напередодні величного свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників та захисниць України, голова Покровської районної адміністрації Андрій БОНДАРЕНКО разом із заступниками та Покровською районною радою привітав чоловіків адміністрації з Державним святом.
Від щирого серця побажав родинної злагоди та благополуччя, професійних успіхів, невичерпної енергії та бадьорості духу, щоб всі починання закінчувалися тільки перемогою, а в житті завжди знаходилось місце для благородних вчинків та нових досягнень. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою!
У цей день ми вшановуємо тих, хто боровся за нашу свободу та по сьогоднішній день відстоює незалежність нашої Батьківщини.