День захисників і захисниць України та День Українського козацтва

14.10.2021 в 8:00

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації і районної ради з нагоди відзначення цих особливих свят.Це свято відзначається в українськомусуспільстві в день великого православного свята – ПокровиПресвятоїБогородиці. Саме Свята Покрова здавнабулазахисницеюукраїнськогокозацтва, а тепер і Українськоговійська.

Це свято символізуєвідданість, силу та незламність.  Сьогодні ми згадуємоісторіюукраїнського народу, вшановуємо  героїв, яківіддалисвоєжиття за незалежністьнашоїдержави та дякуємотим, хтопродовжуєзахищатикраїну.

Ми дужецінуємо вашу могутню силу, міцнийзахист і неймовірнувитривалість. Бажаємо, щоб фортуна завждисупроводжувала вас в дорозі, любов і достаток панували в ваших родинах, тепло і затишокзігрівали душу. Нехай усі дороги ведуть до щастя, будь-якіпочинаннядаютьвідмінний результат. Нехай будь-яка вершина підкоряєтьсявашіймужності та наполегливості.

райдержадміністрація,районна рада