День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2023 в 8:00

Шановні земляки!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в гарячих точках світу. Священною є пам’ять про їх героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.

Ми поділяємо біль втрати з тими, хто не дочекався з війни своїх близьких, схиляємо голови перед величчю їх подвигу.

Сьогодні Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з російським агресором. Героїзм та патріотизм захисників минулого переплелись зі свідомістю, чесністю та хоробрістю військових, які нині боронять нашу Україну.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці! Щиро бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

райдержадміністрація,

районна рада