День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану

15.02.2023 в 21:28

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану у Шахівській військовій сільській адміністрації відбулося покладання квітів та урочистості, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав.

У пам’ятному заході взяли участь в.о. голови Покровської районної ради Юрій Середа, начальник військової адміністрації Сергій Сажко, учасники бойових дій та громадськість.

Захід розпочався з привітань та слів вдячності керівництва, побажали здоров’я, благополуччя та якнайшвидшої Перемоги.

Наприкінці дійства присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та тих, хто помирає, захищаючи нашу Україну сьогодні, хвилиною мовчання. Після цього поклали квіти до підніжжя пам’ятника героям.

Продовжились урочистості у будинку культури, де творчі колективи подарували присутнім вокальні композиції патріотичної тематики. Дякуємо Дар’ї Веселовій (Ганнівський БК) за чудове виконання пісень.

Разом до Перемоги!!! 💙💛