День Української Державності

28.07.2022 в 17:10

28 липня 2022 року під головуванням очільника Покровського району Андрія БОНДАРЕНКА відбулась урочиста апаратна нарада з нагоди відзначення Дня Української державності! На заході були присутні перший заступник голови РДА Володимир ЗАМОТАЄВ , заступник голови РДА Володимир КОЛОСОВ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники територіальних громад Покровського району. Керівник апарату райдержадміністрації Світлана Рогоза ознайомила всіх присутніх з історією державного свята та надала слово для привітання і нагородження Почесною грамотою райдержадміністрації кращих представників різних сфер діяльності, волонтерів, благодійників та військових. Андрій БОНДАРЕНКО підкреслив: «Сьогодні ми власноруч творимо нову Україну- ще більш незалежну та згуртовану ! Разом ми сила і перемога буде за нами!»