День Служби Безпеки України

25.03.2021 в 8:34

Шановні працівники СБУ!

Шановні працівники Служби безпеки України! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

У своїй діяльності Ви завжди керуєтеся патріотизмом, професіоналізмом, високою відповідальністю за долю кожної людини, за сьогодення і майбутнє України.

Ви постійно стоїте на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал.

З нагоди професійного свята бажаємо всім працівникам та ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, людської шани та нових професійних успіхів.

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим та радісним, а в родинах панують тепло та затишок.

райдержадміністрація,

районна рада