День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2021 в 8:00

Шановні жителі району!

Саме цей день, далекого 1941-го, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців сповнений важких спогадів і болю.

Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони синів та дочок, подвиг яких надихав нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни. Нажаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

У цей скорботний день віддамо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.