День сільського господарства в Покровському районі відзначили з великим вшануванням працівників цієї галузі.

21.11.2021 в 17:15

За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі району були нагородженні Почесними  грамотами облдержадміністрації:

• Вітковського Михайла Петровича, директора приватного підприємства «Сокіл»; (Селидівська ТГ)
  • Коблянова Володимира Володимировича, тракториста-машиніста товариства з обмеженою відповідальністю «Джерело»; (Селидівська ТГ)
  • Мертвіщева Вячеслава Валентиновича, тракториста товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Агропромсервіс»; (Мар’їнська ВЦА)
  • Самойлову Наталію Іванівну, оператора машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Світанок»; (Курахівська ТГ)
  • Тимошенко Людмилу Олександрівну, доярку тваринницької ферми державного підприємство «Дослідне господарство «Донецьке» Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського»; (Очеретинське ТГ)
  • Юрченка Олександра Володимировича, тракториста-машиніста товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Агропромсервіс»; (Новогродіївська ТГ)

Також нагороджено подяками облдержадміністрації:

• Бережного Олександра Михайловича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва фермерського господарства «ГорбенкоМ.С.» (Удачненська ТГ)
  • Дубину Олександра Івановича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва фермерського господарства «Горбенко М.С.»; (Удачненська ТГ)
  • Ушивого Євгена Євгеновича, водія товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Світанок»; (Курахівська ТГ)