День пам’яті жертв Голокосту

27.01.2023 в 8:00

Шановні земляки!

Голокост – це біль, трагедія та найтяжчий злочин проти людства. Цей день спонукає замислитись над масштабами трагедії, що спіткала невинних людей. Воєнний нацизм згубив мільйони євреїв, не розділяючи своїх жертв за статтю, віком або соціальним статусом. Про наслідки тих жахливих подій нам нагадують схили Бабиного Яру, що у роки Другої Світової війни стали місцем масових розстрілів.
Здавалося, це жахіття залишилося назавжди в минулому. Але сьогодні, в Україні, в центрі Європи, це знову повторюється. Розстріли, масові поховання. Ті, хто влаштовував геноцид у 1941-му, і ті, хто влаштовує геноцид сьогодні, однакові злочинці. Дії російського агресора схожі з діями нацистів.

У День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо родинам загиблих, розділяємо їх біль та горе. Людське життя – найвища цінність і ніхто не має права на нього зазіхати.
Схилимо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту.
Світла пам’ять усім загиблим.
Україна пам’ятає.

райдержадміністрація,