29.08.2023 в 9:32

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Шановні земляки!

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день встановлено Указом Президента України у 2019 році для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій російсько-української війни – Іловайську трагедію 2014 року.

Ця трагедія назавжди залишиться в нашій пам’яті, як і пам’ять про кожного загиблого героя.

Ми – нація миру та свободи. Ми сильні, згуртовані та єдині. Ми обов’язково зупинимо безжального російського агресора, звільнимо та відбудуємо наші міста і села, визволимо полонених і завжди пам’ятатимемо ціну нашої свободи, та особливо тих, хто віддав своє життя заради майбутнього кожного з нас.

Схилімо голови перед нашими захисниками, які загинули за майбутнє України.

Вічна пам’ять і слава Героям!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,