День пам’яті та примирення примирення  і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2020 в 7:52

Шановні співвітчизники!

Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Тож у ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, хто захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу,зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Бажаємо всім сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

райдержадміністрація,

районна рада