День охорони праці

28.04.2022 в 8:00

Шановні працівники, роботодавці!

Праця – це частина нашого життя. В офісі та на виробництві, у будь-якій сфері ми прагнемо до того, щоб працювати було безпечно.

Сьогодні нам усім доводиться переживати складний час. Кожен із нас повинен замислитись, наскільки відповідальним має бути той, хто щодня виходить на роботу. Особливо представники тих виробничих галузей, які щохвилини перебувають в епіцентрі складних ситуацій: медики, рятувальники, фахівці, що забезпечують правопорядок і спокій. Сьогодні ми як ніколи розуміємо, що життя і здоров’я найманих працівників безпосередньо залежить від ставлення роботодавців до своїх кадрів, до них особисто та їх сімей.

Бажаємо усім Вам міцного здоров’я, сил, розуміння та витримки, успіхів в роботі, безпеки на кожному робочому місці, добробуту та злагоди в кожній родині, життєвої енергії і наснаги до праці.

райдержадміністрація, районна рада