День миру

21.09.2023 в 9:00

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру. Ми, українці, як ніколи розуміємо цінність миру. Для багатьох мрія про мир стала головною в житті, а колись такі прості слова з побажаннями миру набули для нас нового змісту.
Війна забрала тисячі життів українців, зруйнувала десятки тисяч будинків, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні рани в душах людей.
Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення воєнних конфліктів і створення світу без війн.
Сьогодні запорукою встановлення миру в Україні є Перемога над російським агресором. Дякуємо усім, хто наближає нашу Перемогу. Вічна пам’ять тим, хто віддав за неї своє життя.
Бажаємо всім миру в усьому ‒ в сім’ях, в серцях, в нашій рідній Україні та в усьому світі!
Разом до Перемоги! Все буде Україна!
Покровська райдержадміністрація,
районна військова адміністрація,