[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

День Гідності і Свободи

21.11.2021 в 17:34

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.

Сьогодні, 21 листопада, в м.Покровськ  заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир Колосов  разом з  держслужбовцями   райдержадміністрації  прийняли  участь в  мітингу та покладанні квітів до пам’ятника  Тарасу  Шевченку  та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять  борців, загиблих  за  свободу  та  гідність  нашої  країни.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

print