Тренінг для дітей шкільного віку: «Ми за світ без насильства!»

29.10.2020 в 14:52

У приміщенні Новоолександрівської сільської ради фахівець із соціальної роботи Покровського районного ЦСССДМ Подоляка Алла провела тренінг для дітей шкільного віку: «Ми за світ без насильства!». Було влаштовано перегляд тематичного фільма, який викликав хвилю дискусії. Діти ознайомились з «Конвенцією прав дитини» шляхом розгорнутої  презентації. Анкетування: «Насильство та його прояви у дитячому середовищі» виявило рівень обізнаності дітей з поняттям насилля, його видами та алгоритмом дій у кризовій ситуації. У ході заходу діти стали учасниками інформаційної бесіди, брали участь у  обговорені хвилюючих питань.

По завершенню учасники тренінгу отримали контакти на випадок потрапляння у ситуацію, де відбувається насильство або жорстоке поводження.