Спортивне свято для дошкільнят – «Веселі старти»

24.09.2020 в 12:56

Піклуючись про збереження та зміцнення здоров’я, психологічний і фізичний розвиток дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, фахівець із соціальної роботи Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Подоляка Алла Євгеніївна плідно співпрацює з Новоолександрівським НВК.

24.09.2020 на майданчику дитячого садка було проведено спортивне свято для дошкільнят – «Веселі старти». Головною метою даного заходу було формування у дошкільнят сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, розвиток рухових умінь, навичок і фізичних якостей, вироблення звичок до здорового способу життя у дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, за допомогою рухливих ігор та спортивних естафет.

Програма спортивного свята  включала в себе низку спортивних завдань та конкурсів,  у яких було задіяно 10 учасників.

В цілому свято пройшло у теплій дружній атмосфері, дошкільнята отримали масу позитивних емоцій.