[bvi]
  • Українська
  • English

Сімейний патронат для дитини – шанс врятувати родину

13.10.2020 в 12:22

Про те, що притулки та інтернати – не найкраще місце для виховання дітей, говорять давно. Та поки що, крім прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, альтернатив у дитини, яка опинилася без батьківської опіки не було. В Україні вирішили запровадити таке новаторство, як патронат над дитиною. Нове воно лише для нас – цю практику давно використовують у багатьох країнах.

З метою популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі 13 жовтня 2020 року фахівцем із соціальної роботи Покровського РЦСССДМ Павленко Вікторією проведено інформаційну акцію серед мешканців Лисівської сільської ради на тему «Сімейний патронат для дитини – шанс врятувати родину».

Під час акції жителів села ознайомлено з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя, забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками та надання їй та її рідним послуг, спрямованих на повернення дитини в родину. Розповсюджено інформаційні буклети «Станьте патронатними вихователями» з детальною інформацією про послуги патронату та контактними даними Покровського РЦСССДМ, до  якого можна звернутися у разі необхідності.

print