[bvi]
  • Українська
  • English

Профілактика правопорушень та негативних явищ у дитячому середовищі

16.11.2020 в 11:05

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень неповнолітніх є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце має рання профілактика, яка має розпочинатися вже з дитячого садка й початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті.

В рамках роботи дитячого клубу «Всезнайка», спеціалістом із соціальної роботи Покровського районного ЦСССДМ Подоляка Аллою, було проведено тренінгове заняття з елементами лекції: «Профілактика правопорушень та негативних явищ у дитячому середовищі».

Учасникам було запропоновано вирішення ситуативних задач та вікторина. Діти склали емоційний портрет з набором рис та якостей вольової людини, активно ділилися своїми думками та пропозиціями. Наприкінці, діти висловили свої враження та визнали користь подібних занять

До участі були залучені діти з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та не тільки, загальна кількість яких склала 10 осіб.

print