Подаруйте дитині родину

28.09.2020 в 13:31

Кожен рік, в останній день вересня, в Україні відзначається День усиновлення. Для того щоб все більше і більше наших співгромадян відкрили свої серця і двері домівок для дітей, позбавлених батьківського піклування  28 вересня 2020 року фахівцем із соціальної роботи Покровського РЦСССДМ Павленко Вікторією організовано і проведено інформаційну акцію до Дня усиновлення на тему «Подаруйте дитині родину», серед мешканців Лисівської сільської ради , а також з керівним складом сільської ради, та дитсадка.

Основною метою акції стала популяризація сімейних форм виховання таких як прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу. В ході акції спеціалістом центру розповсюджено інформаційні буклети та листівки з узагальненою інформацією щодо різних форм сімейного виховання та контактними даними Покровського РЦСССДМ, до якого можна звернутися за більш детальною інформацією про дані послуги.