[bvi]
  • Українська
  • English

Патронат над дитиною як нова форма офіційного працевлаштування

12.10.2020 в 12:24

Покровським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Донецької області постійно проводиться інформаційно-просвітницька кампанія  щодо розвитку патронату над дитиною в межах реформи деінституалізації в регіонах.

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це: тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою якого є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах,  виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.

Варто зазначити, що патронатні вихователі отримують заробітну плату та соціальні виплати на дітей, влаштованих в патронатну сім’ю.

09.10.2020 року спеціалісти Центру здійснили виїзд у с. Сергіївка Покровського району у сім’ю Любов Петрівни, яка виявила бажання стати кандидатом у патронатні вихователі та вже створила у своєму будинку затишок та комфорт для майбутніх дітей у житті яких склалися складні життєві обставини.

Якщо вас зацікавила дана інформація і ви теж не байдужі до долі дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, маєте позитивний досвід виховання власних дітей та хотіли б допомогти дітям відчути тепло сімейного  виховання, звертайтесь за додатковою інформацією до Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Покровськ, вул. Торгівельна, 11, 3-й поверх каб. 36,37,38

або за телефонами: 2-60-10; (066)178-20-64

print