[bvi]
  • Українська
  • English

Основні причини скоєння злочинів серед дітей

20.11.2020 в 12:49

Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб залежить не тільки доля кожної дитини, а й розвиток суспільства в цілому. Тому важливою складовою в даному напрямку є увага батьків!

З метою зменшення рівня злочинності та правопорушень серед неповнолітніх з сім’ями, які мешкають на території Лисівської сільської ради 19.11.2020 року фахівцем із соціальної роботи Покровського РЦСССДМ Вікторією Павленко проведено індивідуальні роз’яснювальні бесіди на тему «Основні причини скоєння злочинів серед дітей».

Під час бесід фахівець наголосила, що однією з головних причин, яка призводить до скоєння правопорушень дітьми є недостатнє виховання та увага з боку батьків. Тому дуже важливо, щоб батьки прислуховувалися до того, що говорить їхня дитина та цікавилися тим, що вона робить і відчуває, її соціальним оточенням, належним чином організовували їхнє дозвілля, посилили контроль за відпочинком дітей. Кожна родина отримала тематичні пам’ятки «Десять кроків, щоб стати кращими батьками». Адже, як відомо, краще попередити проблему ніж потім боротись з її наслідками.

print