28.01.2019 в 11:32

Вперше Будинок дитячої творчості Покровського району прийняв участь у XIV Всеукраїнському  фестивалі Різдвяних піснеспівів( у відео режимі), який проводився Національним університетом «Острозька  академія»26 січня 2019 року. Мета цього фестивалю – встановлення рекорду України з залучення найбільшої кількості творчих колективів у прославленні новонародженого Іісуса Христа.

На цьому фестивалі наш район представляли  вокальні гуртки «Каприз»(керівник Зайцева Т.О.), «Соловейко» (керівник Мащенко С.Л.) і гурток міні-театралізації «Шкільний корабель»(керівник Романенко М.Г.) Учасники отримали іменні подяки, комплекти християнських духовно-просвітницьких видань та яскраво ілюстровану Біблію. Ці нагороди передав нашому закладу Департамент освіти і науки Донецької області.

Директор КПНЗ «РайБДТ»                                 Т.О. Дикань.