Анонс! Засідання колегії райдержадміністрації

26.11.2019 в 16:51

27 листопада 2019 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Радченко відбудеться засідання колегії райдержадміністрації, в роботі якої візьмуть участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

В ході колегії  райдержадміністрації розглядатимуть питання про проект районного бюджету на 2020 рік, про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2020 рік, про здійснення ідентифікації сільськогосподарських тварин та виконання протиепізоотичних заходів щодо недопущення розповсюдження особливо небезпечних захворювань на території Покровського району та про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 11.03.2019 №62 «Про план заходів щодо реалізації в Покровському районі у 2019 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки».