АНОНС!

24.09.2019 в 10:19

25 вересня  2019 року о 10.00 в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Радченко відбудеться засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої візьмуть участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На розширеній апаратній нараді присутні заслухають питання про стан  правопорядку та боротьби  зі злочинністю на території Покровського району, про стан пожеж  та причин їх виникнення на території Покровського району в осінньо-зимовий  період 2018-2019 років та про роботу агентських пунктів з надання пенсійних послуг у Покровському районі. В ході колегії  райдержадміністрації розглядатимуть питання про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства  району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та про стан здійснення виконавчими комітетами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині природоохоронного законодавства  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».