«На Івана  сонце грало»

07.07.2020 в 10:50

В ніч  з 6 на 7 липня   ми святкуємо Івана Купала. Усі  українці  змалечку  знають, як його  святкувати. Ніч на Івана Купала   вважають магічною, вона наповнена ворожіннями, різними ритуалами та забобонами. Відомі про легенди про квітку папароті, водяного та русалок. Дівчата  плетуть  та  пускають по воді вінки. Стрибають через багаття, взявшись  за руки, при цьому парами стрибають тільки закохані. Стрибки через вогонь – це ритуал очищення від негативної енергетики, адже вогонь – це   джерело  чистоти та сили. А той, хто  знайде у  цю чарівну ніч квітку папороті – стане найщасливішою  людиною у світі та отримає здійснення усіх своїх найзаповітніших  бажань.

До душі  це свято  і працівникам  культури Покровського району.  Учасники народного  хору «Перлина»  Новоєлизаветівського сільського клубу  разом  із сім’ями  організували  вечір відпочинку «На Івана  сонце грало». Цікаво та незабутньо  провели  це свято  і  відзняли відео-ролік  працівники Успенівського сільського  клубу. Підготували онлайн-привітання  та  розмістили  їх на своїх  сторінках в соціальних мережах Миколаївський та   Новоолександрівський сільські клуби, Лисівський і  Гришинський центр культури та  дозвілля.  А  працівники  Срібненської сільської бібліотеки-філії  підготували віртуальний екскурс по національним традиціям до Івана Купала.

Нехай  чарівне свято Івана Купала привнесе в  наше  життя небагато  доброї магії, щастя та кохання!