8 вересня 2021 року заступник голови Покровської районної ради Юрій Середа прийняв участь у заходах присвячених Дню визволення Донбасу від нацистських загарбників.

08.09.2021 в 14:16

8 вересня відзначаємо знаменну дату – День визволення Донбасу від нацистських загарбників. І це ще один привід згадати всіх тих, хто героїчно боронив свою землю. У селі Володимирівка  вшанували пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край, хто віддав своє серце і життя за Перемогу у Другій світовій війни, та поклали квіти до памятнику захисникам рідного краю,  заступник голови Покровської районної ради Юрій СЕРЕДА, староста села Вододимирівка Володимир Сацура, депутат села Новоторецьке Юрій Жидков, працівники Володимирівського будинку культури.  Восени 1943 року наші  діди та прадіди остаточно звільнили Донеччину від  фашистської навали. Минуло вже 78 років з того переможного дня, але, і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні.