[bvi]
  • Українська
  • English

7,3 тисяч родин знову зі світлом: ДТЕК продовжує відновлювати мережі після обстрілів на Донеччині

20.07.2022 в 15:58

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути світло до домівок жителів 17 населених пунктів, постраждалих від обстрілів на Донеччині. 7,3 тисячі домогосподарств знову отримують електроживлення.
За 19 липня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електропостачання 17 населених пунктів. Це дозволило повернути електроживлення до 7 351 домогосподарств у Бахмутському, Покровському та Краматорському районах.
Із них електропостачання 3,3 тисяч домогосподарств у Краматорській громаді відновлене менше ніж за добу. Ще 1,6 тисяч родин знову зі світлом у Бахмутській громаді. Енергетики також працювали над відновленнями у Слов’янській, Авдіївській, Селидівській та Торецькій громадах, які піддаються постійним обстрілам. Фахівцям енергокомпанії вдалося відновити світло для більшості із них менш ніж за добу.
В Донецькій області на проведення відновлювальних робіт необхідний дозвіл військових. Причина – постійні обстріли, ракетні та авіаудари, що можуть нести загрозу життю чи здоров’ю працівників компанії. Щойно енергетики отримують дозвіл – одразу ж розпочинають аварійно-відновлювальні роботи.
Наразі без електропостачання – 318 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 147 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.
Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print