6 жовтня у Краматорську голова Покровської райдержадміністрації Андрій БОНДАРЕНКО, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій НОВІКОВ та заступник голови райдержадміністрації Володимир КОЛОСОВ взяли участь у навчаннях із захисту населення від надзвичайних ситуацій.

06.10.2021 в 22:23

Навчання проводились за участі голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла КИРИЛЕНКА, його заступників, представників районних державних адміністрацій, структурних підрозділів ОДА та ДСНС.

Навчання спрямовані на підвищення рівня готовності органів управління та сил цивільного захисту Донецької області до виконання покладених на них завдань при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, а також вдосконалення навичок керівного складу органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області та її ланок щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

Під час навчань розглянуто повноваження місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, завдання і функції структурних підрозділів.