6 серпня в Маріупольскому районі відбулась зустріч голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка з головою Покровської районної державної адміністрації Андрієм Бондаренко та іншими головами районних державних адміністрацій Донецької області.

08.08.2021 в 9:34

На зустрічі були присутні керівники профільних департаментів і управлінь Донецької обласної державної адміністрації.

Предметом дискусії стали питання, які стосуються новостворених районів. Голови райдержадміністрацій мали можливість обговорили найактуальніші проблеми, з якими зіткнулися райони.

За підсумками спілкування присутні прийшли до висновку, що зараз дуже необхідно налагодити шляхи подальшої співпраці, механізми взаємодії між районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування в умовах реформ.