31 серпня 2021 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Колосова Володимира Павловича відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованності із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Мороза І.В., у форматі відеоконференції

31.08.2021 в 14:15

На засіданні були розглянуті питання порядку денного:

1. Про стан і перспективи погашення заборгованності із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованності з податків та зборів перед бюджетом Приватного акціонерного товариства “Азовелектросталь”, м. Маріуполь.
  2. Про стан і перспективи погашення заборгованності із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованності з податків та зборів перед бюджетом Комунального некомерційного підприємства “Мангушська центральна районна лікарня”, Маріупольський район.
  3. Про стан і перспективи погашення заборгованності із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованності з податків та зборів перед бюджетом Товариства з обмеженою відповідальністю “Добропільське АТП”, м. Мирноград.
  4. Про стан і перспективи погашення заборгованності із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованності з податків та зборів перед бюджетом Приватного акціонерного товариства “Донрибкомбінат”, м. Слов’янськ.