31.08.2021 року Голова Покровської районної державної адміністрації Андрій Бондаренко особисто прийняв участь у врученні автобусів 6 громадам Покровського району

01.09.2021 в 12:58

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко  вручив сертифікати та ключі від шкільних автобусів директорам шкіл.

Йдеться про такі школи Покровського району: в Авдіївській,  Гродівській,  Курахівській, Новогродівській,  Очеретинській, Селидівській,  територіальних громадах.

Гроші на закупку нових автобусів виділено з державного та місцевих бюджетів, загальна сума – 29,3 млн гривень.

Всього ж на Донеччині таких автобусів буде вже 202, і вони щодня розвозитимуть близько 10 тисяч учнів.

«Розвиток освітньої галузі для облдержадміністрації є одним з пріоритетних. Підтвердженням цього є факти – будуються сучасні освітні заклади, встановлюється нове обладнання, підводиться швидкісний інтернет до шкіл вздовж лінії розмежування. В рамках реалізації проєкту «Всеукраїнський рік математики» в українських школах підведено сучасний інтернет, придбано сучасне обладнання 20 закладам середньої освіти, 5 закладам професійно-технічної освіти, 24 закладам дошкільної освіти», – зазначив Павло Кириленко.

Також він зазначив, що в рамках реалізації програми президента України «Велике будівництво» вже відкрито потужну сучасну школу №26 у Маріуполі, ясла-садок «Дивосвіт», а 1 вересня відкривається довгоочікувана школа в Авдіївці (Покровський район), проєкт якої реалізовано спільно з Литовською республікою, та Новогродівська ЗОШ № 7 Покровського району.