28 вересня, в залі засідань Покровського міської ради відбулися виїзне засідання колегії та  розширена  апаратна нарада  Покровської райдержадміністрації під головуванням Андрія Бондаренка-голови райдержадміністрації.

29.09.2021 в 13:40

У заході взяли участь  члени  колегії райдержадміністрації, керівники об’єднаних територіальних громад Покровського району, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники відділу цивільного захисту Покровського районного управління ГУДСНС ДСНС України в Донецькій області.

В ході проведення колегії були розглянуті два питання.

1. Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства району до опалювального сезону.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Покровської РДА Вікторія Гетьманська повідомила, що станом на 20 вересня 2021 року показник готовності об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду в Покровському районі становить 95%. На підготовчі роботи витрачено коштів місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад Покровського району на загальну суму понад 100 млн. гривень. Теплове господарство в Покровському районі представляють 195 котелень. Середній рівень їх підготовки – 83%. На 100% готові до опалювального сезону Авдіївська ВЦА, Гродівська СТГ, Криворізька СТГ, Курахівська МТГ та Мар’їнська ВЦА. В Очеретинській ВЦА завершується будівництво трьох міні-котелень, які будуть вчасно забезпечувати теплом бюджетні установи громад.

Водопровідно-каналізаційне господарство в Покровському районі фактично підготовлено на 95%. Найбільші обсяги з ремонту водопровідних мереж виконано в Селидівській ТГ та Очеретинській ВЦА та Криворізькій ТГ.

1. Звіт з організації збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур в поточному році.

Начальник Управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Покровської РДА Надія Масло повідомила про організацію збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур в поточному році та зазначила, що збирання урожаю проводилося на території площею 97,1 тис. га., намолочено 338,2 тис. тонн зерна. Середня врожайність по Покровському району – 40 центнерів з гектара. Найбільший показник врожайності зернових – в Шахівській громаді.

На даний час на території району триває збирання соняшника та кукурудзи врожаю 2021 року. Станом на 20 вересня 2021 року зібрано: соняшника – 50% від площі до збирання з урожайністю 24,4 ц/га, кукурудзи – 22 % від площі до збирання з урожайністю 47 ц/га.

На апаратній  нараді були розглянуті  питання: про забезпечення пожежної безпеки у природних еко-системах; зміни в законодавстві у сфері землеустрою; про проведення XIII районного турніру «Золоте поле Срібного» серед команд фізичної культури та команд школярів загальноосвітніх закладів сільських та селищних рад Покровського району Донецької області.