27 жовтня, в залі засідань Покровської районної ради відбулося онлайн засідання колегії та розширена апаратна нарада Покровської райдержадміністрації під головуванням Андрія Бондаренка – голови райдержадміністрації.

28.10.2021 в 10:09

У заході в онлайн режимі взяли участь члени колегії райдержадміністрації, керівники об’єднаних територіальних громад Покровського району, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході проведення колегії були розглянуті два питання.

1. Про підсумки виконання місцевих бюджетів Покровського району за 9 місяців 2021 року.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Лариса Герасименко повідомила, що за 9 місяців 2021 року надходження власних і закріплених доходів до загального фонду місцевих бюджетів 14 територіальних громад району збільшилися на 200,5 млн грн. або на 12,9 %. Серед територіальних громад найбільший відносний приріст показників у порівнянні з минулим мають бюджети Авдіївської ВЦА, Новогродівської ТГ, Курахівської МТГ, Удачненської селищної ТГ та сільських територіальних громад – Криворізької та Шахівської.
Після децентралізації перелік податків та зборів, що входять до складу доходів районного бюджету, значно відрізняється від переліку податків, які закріплені за місцевими громадами. За звітний період районний бюджет отримав дохід 295,5 тис. грн., що склало 62 % до запланованого. А видаткова частина районного бюджету з урахуванням міжбюджетних трансферів за 9 місяців 2021 року виконана по загальному фонду на 64,5 % до річних призначень. Районний бюджет за звітну дату збалансований. Кредиторська заборгованість відсутня.

2. Про хід виконання за 9 місяців 2021 року розділу «Соціальний захист населення» Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік.
Начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Юрченко повідомила, що реалізація заходів розділу «Соціальний захист населення» Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік» дозволила забезпечити вирішення важливих завдань, спрямованих на соціальний захист найбільш вразливих верств населення. Станом на 01.10.2021 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації призначена допомога 2365 сім’ям, на підтримку яких надано 26861,0 тис. грн., що складає 81,5% до річних розрахункових асигнувань на ці цілі.
Кількість одержувачів соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям складає 449 сімей, а видатки – 16718,4 тис. грн., що становить 63,6% річних асигнувань.
Кількість одержувачів житлових субсидій становить 4842 домогосподарства, а видатки складають 17199,4 тис. грн.
На обліку перебувають 33719 внутрішньо переміщенних осіб, з яких отримали допомогу 4095 сімей на загальну суму 37441,6 тис. грн..
Грошові стипендії отримали 19 почесних громадян на загальну суму 130,0 тис. грн.. Отримали матеріальну допомогу 5 осіб, які потрапили в скрутний стан на загальну суму 90,0 тис. грн.
Отримали реабілітаційні послуги 9 дітей з інвалідністю на суму 139,0 тис. грн.. За санаторно-курортними путівками оздоровлено 11 осіб з інвалідністю загального захворювання.

На апаратній нараді були розглянуті три питання: про початок опалювального сезону 2021-2022 років у Покровському районі, про вакцинацію населення територіальних громад району від COVID-19 та про проведення Кубка голови Покровської райдержадміністрації з футболу, присвяченого Дню захисників і захисниць України та українського козацтва.