26.05.2021 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням голови Покровської райдержадміністрації Андрія Бондаренка відбулись засідання  апаратної  наради,  засідання колегії райдержадміністрації та  робоча  нарада  з питань підготовки заходів територіальної оборони Покровського району Донецької області.

26.05.2021 в 18:48

26.05.2021 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням голови Покровської райдержадміністрації Андрія Бондаренка відбулось  засідання колегії райдержадміністрації.

В засіданні колегії прийняли  участь члени  колегії, керівники  структурних  підрозділів  райдержадміністрації, селищні та міські  голови  територіальних  громад  Покровського  району. В ході  колегії  розглядались  питання :

1.«Про заходи  запобігання та протидії  масовим  пожежам лісів  і сільгоспугідь у  літній  період  2021                  року»,   (доповідач – начальник 9 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у                           Донецькій області  Віталій КІНЦ)

1. «Про організацію  заходів   з підготовки територіальної оборони  на території Покровського  району, яку  обслуговує  Покровсько-Ясинуватський об»єднаний міський  територіальний  центр   комплектування та соціальної  підтримки» (доповідач військовий комісар Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор ВАЛЯЄВ).

Після обговорення   питань  винесені  рішення   колегії  райдержадміністрації

Засідання  відбулось з дотриманням карантинних заходів.

26.05.2021 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням голови Покровської райдержадміністрації Андрія Бондаренка відбулась  апаратна  нарада райдержадміністрації.

В  засіданні  якої взяли участь керівний  склад  апарату  райдержадміністрації та  районної  ради  (за згодою), керівники  структурних  підрозділів  райдержадміністрації, селишні та міські  голови  територіальних  громад Покровського району.

В ході  наради  розглянули  питання  «Про  підсумки роботи  Покровського відділення  управління  виконавчої дирекції Фонду  соціального   страхування  України в  Донецькій області станом  на 01.05.2021 року  та  основні  завдання  щодо  реалізації обов»язків  і гарантій  про забезпечення страхових  виплат  та надання соціальних  послуг  застрахованим  особам  за рахунок  коштів Фонду  соціального   страхування  України» – інформувала    в.о. начальника   Покровського  відділення  управління  виконавчої  дирекції Фонду  соціального  страхування  України  в  Донецькій  області Ангеліна СОЛОНІКОВА.

Засідання  відбулось  з дотриманням карантинних заходів.

26.05.2021 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням голови Покровської райдержадміністрації Андрія БОНДАРЕНКА   відбулась робоча нарада з питань підготовки заходів територіальної оборони Покровського району Донецької області, підготовки  Програми забезпечення заходів територіальної оборони  Покровського району Донецької області, підготовки та забезпечення заходів розгортання та бойового злагодження підрозділів територіальної оборони Покровського району Донецької області.

Нарада відбулась з дотриманням карантинних заходів.