День матері

14.05.2023 в 9:38

Сьогодні ми відзначаємо День матері! Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.
Материнство ‒ безцінний дар, вічне джерело людського буття, основа сім’ї та роду. Немає дорожчої і ріднішої людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи та починання. Саме мудрі і добрі мамині слова є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов ‒ надійним оберегом.
Сьогодні, у складні часи російської агресії проти України, материнське серце болить за усіх, хто боронить нашу державу від підступного ворога. Земний уклін усім матерям, чиї сини і доньки захищають нашу рідну землю. Самовідданість, героїзм і мужність ваших дітей ‒ це насамперед ваша заслуга.
У цей святий для кожного з нас день низько вклоняємося й щиро дякуємо вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.
Дорогі наші матусі, щиро зичимо вам здоров’я, злагоди та добробуту! Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі!

райдержадміністрація, районна рада