23 вересня голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко прийняв участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації.

23.09.2021 в 23:08

На порядку денному розглянули такі питання:

1. Про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

2. Про хід виконання регіональної програми «Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2022 роки.

3. Про програму розвитку інформаційного простору Донецької області на 2021-2023 роки.

По третьому питанню начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької облдержадміністрації Тетяна ТЮРІНА розповіла про програму розвитку інформаційного простору Донецької області на 2021 – 2023 роки, яка базується на основі принципів збереження інформаційної безпеки країни, захисту інформаційного простору та дієвої протидії інформаційним загрозам, консолідації громадян шляхом ефективної комунікації, захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Активна робота буде спрямована на інформування населення про впровадження реформ, підвищення обізнаності цільових груп стосовно певних питань, забезпечення зв’язка між громадянами й владою заради зміцнення довіри суспільства до владних інституцій.

Програма враховує засади державної політики щодо інформаційної реінтеграції мешканців Донецької області, євроінтеграційні процеси, які наразі відбуваються в державі, права і свободи людини та громадянина, державної політики щодо розвитку книговидання, створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої сфери в Донецької області, підтримки видання творів письменників, наукової інтелігенції Донецької області, краєзнавчої, патріотичної літератури тощо.