23.09.2021 в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням Володимира Колосова пройшло засідання комісії з розгляду заяв щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

23.09.2021 в 14:49

Було розглянуто 13 справ з питання про проведення перерахунку грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до пункту 17 «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року номер 280 у зв’язку зі зміною показників опосередкованої вартості спорудження загальної площі житла за регіонами України ( розраховані станом на 01 липня 2021 року 1 кв. метр 15261 грн.) відповідно до наказу Міністерства розвитку громад на території України від 10 вересня 2021 року номер 230 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» внутрішньо переміщеній особі , яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Всі 13 справ – люди, учасники АТО, доповіла Негрей Юлія Анатоліївна – начальник відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб зінвалідністю (Мар’їнський підрозділ).

Питання було винесено на голосування та позитивно схвалено, зроблено перерахунок.