[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

23.09.2021 в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням Володимира Колосова пройшло засідання комісії з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем іх фактичного проживання/перебування.

23.09.2021 в 13:56

На порядок денний було винесено три питання. Нових справ не було. Перше питання про призначення (поновлення) соціальних виплат (усіх видів державних допомог) внутрішньо переміщеним особам, (Ясинуватський підрозділ) включило в себе 7 справ. Звертаються пенсіонери, особи з інвалідністю для перерахунку виплат ВПО на отримання субсидій, звертаються жінки для встановлення виплат та допомоги по народженню дітей та на дітей з багатодітних сімей, звертаються для продовження виплат одиноким матерям. Всі питання були розглянуті та підтримані для надання допомоги.

Друге питання про призначення (поновлення) соціальних виплат (усіх видів державних допомог) внутрішньо переміщеним особам, (Мар’їнський підрозділ) включило в себе 35 справ. Було дві нові справи, з яких одна- звернення пенсіонерки, яка повернулась з непідконтрольної території на Україну, в Курахове, а друга – звернення чоловіка – внутрішньо переміщений з непідконтрольної території  на Україну, в Курахове за  адресною державною допомогою.

35-ять справ включили в себе різноманітні питання ,серед яких були звернення пенсіонерів, які повернулись з непідконтрольних територій, одиноких матерей та малозабезпечені сім’ї, допомога родині промерлого годувальника, які повернулись з непідконтрольної території до України. Звернулося багато одиноких матерей  за наданням соціальної допомоги на діточок. Всім заявникам одноголосно було вирішено надати допомогу.

Третє питання про призначення (поновлення) соціальних виплат (усіх видів державних допомог) внутрішньо переміщеним особам, (Покровський підрозділ) включив в себе 1 справу. Мати звернулась за встановленням щомісячної адресної допомоги на  сина, який навчається у технікумі. Комісія заперечень не має, одноголосно підтримали дане питання для надання допомоги.

print