22.09.2021 року відбулась спільна нарада за питаннями порядку денного наради, проведеної 14 липня 2021 року, щодо активізації взаємодії державних структур та органів місцевого самоврядування у виконанні місцевих бюджетів та бюджету Фонду

22.09.2021 в 16:23

В нараді прийняв участь заступник голови Покровської районної адміністрації Володимир Колосов, начальник управління   з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Надія Масло.

На нараді йшлося про результати взаємодії Головного управління ПФУ в Донецькій області з питань наповнення місцевих бюджетів та бюджетів Фонду, про результати роботи щодо погашення заборгованності по заробітній платі та скорочення податкового боргу перед місцевими бюджетами та заборгованості по єдиному внеску, про результати взаємодії Головного управління ПФУ в Донецькій області з питань легалізації заробітної плати, про результати реалізації повноважень Держпраці щодо зменшення рівня незадекларованої праці та заборгованості з заробітної плати.