22.07.2021 року було проведено вакцинацію держслужбовців Покровської райдержадміністрації

22.07.2021 в 15:49

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про організацію проведення вакцинації населення на території Донецької області», з метою зниження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спичинену корона вірусом SARS-CoV-2 та смертності від неї, за дорученням голови райдержадміністрації, управлінням соціальної сфери з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування було організовано вакцинацію всіх бажаючих працівників Покровської райдержадміністрації.

Вакцинація – це єдиний шлях подолати пандемію. Прищеплюватись обов’язково треба і ставлення до вакцинації має бути відповідальним.

Мобільна бригада виїхала до місця роботи працівників Покровської районної адміністрації.

Було провакциновано понад 14 співробітників.