Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25.11.2022 в 13:06

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ прийняв участь у всеукраїнській акції “16 днів проти насильства”, яка відбулась у м.Покровськ за участю
заступниці очільника ДонОДА Юлії Костюніної. Всі присутні
ознайомились з результатами роботи Денного центру допомоги жертвам домашнього насильства та разом із керівниками Покровської районної та міської ВА взяли участь в акції, в рамках якої було створено інтерактивну інсталяцію.

Складається вона із мозаїки та встановлена в одному з торгівельних центрів міста.

«Не зважаючи на ті події, які зараз відбуваються в нашій країні та на те, що Донеччина є зоною бойових дій, в регіоні продовжують працювати соціальні служби. Сьогодні наша спільна мета-ознайомити якомога більшу кількість населення з цією темою та надати всі механізми державної допомоги, на які лише може розраховувати людина, яка зазнала насильства»,- зауважила Юлія Костюніна.