21 жовтня 2021 року в залі засідань Покровської районної державноїадміністрації відбулося засідання організаційного комітету Відкритого турніру з футболу Покровського району «Майбутнє футболу»

21.10.2021 в 15:11

21 жовтня 2021 року в залі засідань Покровської районної державноїадміністрації відбулося засідання організаційного комітету Відкритого турніру з футболу Покровського району «Майбутнє футболу» серед дітей 2012-2013 року народження під головуванням Володимира Колосова – заступника голови райдержадміністрації. Турнір відбудеться 25-28 жовтня 2021 року на базі загальноосвітньої школи IIII ступенів №9 Покровської міської ради Донецької області.В турнірі приймуть участь 8 команд: ДЮСШ Покровськ, ДЮСШ Вугледар, ДЮСШ Курахове, «Колос» Констянтинівка, ДЮСШ Селидове, ДЮСШ Мирноград, ДЮСШ Першотравенськ, «Азовсталь» Маріуполь.Члени організаційного комітету обговорилиорганізацію та проведення турніру, затвердили склад суддівської колегії, склад учасників змагань, розклад ігр,відповідальних за підготовку та проведеннязмагань, за забезпечення медичного супровіду та безпеку учасників.