21 вересня 2020 року на 84 році життя перестало битися серце Почесного громадянина Покровського району, голови Сонцівської первинної громадської організації ветеранів війни і праці Пузикова Леоніда Ісаковича.

23.09.2020 в 8:06

Народився Пузиков Леонід Ісакович 13 вересня 1937 року в селі Красне Покровського (Красноармійського) району Донецької області.

Трудову діяльність Леонід Ісакович розпочав в 1956 році прицепщиком на тракторі. Працюючи в колгоспі, заочно навчався в сільськогосподарській академії міста Києва. Після закінчення академії очолив тракторну бригаду, згодом став працювати головним інженером.

Користуючись великим авторитетом жителів села був обраний парторгом колгоспу ім. Свердлова, а потім став заступником голови колгоспу. Велику увагу приділяв розвитку рідного села. За його участю в селі ремонтувались дороги, будувались будинки для жителів, була побудована школа, Будинок культури, дитячий садок. З метою популяризації життя і творчості Сергія Прокоф’єва, Леонід Ісакович приймав активну участь в організації будівництва меморіальної зони та музею до 100 – літнього ювілею великого композитора. За це у 1993 році йому було присвоєно звання Лауреата обласної премії в галузі музичного мистецтва імені Сергія Прокоф’єва першого ступеня.

Також за його ініціативи був створений пам’ятник – меморіал «Загиблим односельцям у роки Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 роки».

Леонід Ісакович був справжнім патріотом свого краю. Все своє життя працював на благо територіальної громади та Покровського району. У 1998 році пішов на заслужений відпочинок. Будучи на пенсії приймав активну участь в громадському житті села.

Леонід Ісакович був вірним другом і надійним товаришем, люблячим і турботливим батьком і дідом.

Покровська районна рада та райдержадміністрація глибоко сумують з приводу тяжкої втрати і висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Леоніда Ісаковича залишиться в серцях всіх, хто його знав.

Костюк М.С., Бондаренко А.О., Руденко В.В., Масло Н.А., Новіков С.С.,     Рогоза С.В., Мась З.І., Григуліч Т.М., Бєлік В.Г.