[bvi]
  • Українська
  • English

20 жовтня були підведені підсумки дистанційного районного фестивалю сімейної творчості «Під дахом дому свого». Конкурс проводився з метою розвитку сімейної творчості, створення сприятливих умов для повноцінного морально-психологічного, соціального, культурного і духовного розвитку сім’ї, гармонізації взаємовідносин поколінь, відродження та збереження національних традицій.

21.10.2020 в 12:00

Конкурс було проведено  онлан  у  номінаціях: дуети, тріо, ансамблі. Для  участі у районному фестивалі сімейної творчості «Під дахом дому свого»   надійшло 8 заявок  від творчих сімей Покровського району.

В номінації «Дуети» гран-прі у сім’ї Іващенко – Успенівського сільського клубу, перше місце – у сімейного дуета Садовенко-Чегренець Новоекономічного центру культури та дозвілля та сім’ї Стародубцевих Новотроїцького центру культури та дозвілля. Друге місце у сім’ї Костюкових Гришинського центру культури та дозвілля. В номінації   «Тріо» друге місце у сім’ї Баутіних Новоекономічного центру культури та дозвілля. Третє місце у сімейного тріо Зайцевих Новоекономічного центру культури та дозвілля. В номінації «Ансамблі» третє місце у сім’ї Солдатенко-Коверзай Новоєлизаветівського сільського клубу.

Вітаємо  учасників  з перемогою у районному фестивалю сімейної творчості «Під дахом дому свого» та  бажаємо нових  творчих  здобутків.

print