17 вересня у Покровському районі компанія #VESCO відкрила новий кар’єр!

21.09.2021 в 10:45

У заході взяли участь Голова Покровської районної адміністрації Андрій Бондаренко, перший заступник голови Сергій Новіков, а також голова районної ради Юрій Ключка та його заступник Юрій Середа.

Кар’єр родовища «Победа» – вже 17 кар’єр для групи підприємств VESCO. Розташований на землях Шахівської громади Покровського району. Відпрацювати кар’єр заплановано протягом 2-3 років. Обсяг видобутку корисних копалин складатиме 868 тисяч тонн.

Євген Цимарман, генеральний директор VESCO:
«Оскільки фокус на потребах клієнтів – наша стратегічна задача, щоб досягти «гнучкості» продуктового портфеля і виробляти якісну продукцію з конкурентоспроможною вартістю ми відкриваємо ще один кар’єр. Тут залягає глина необхідного сортового складу для виготовлення продукту відповідно замовлень клієнтів та забезпечення безперебійного постачання з урахуванням зростання попиту».

Економіка країни теж отримає позитивний ефект від запуску нового кар’єра у вигляді податкових відрахувань. Стабільна робота групи підприємств VESCO щорічно приносить дохід державі – від центру до районів і громад. Для Шахівської громади, на землях якої розташовано родовище «Победа» і новий кар’єр, наприклад, VESCO є бюджетоутворювальною компанією.