17.09.2021 в 14:50

Комісією було розглянуто 213 особових справ щодо продовження соціальних виплат, із них 5 справ, громадяни яких звернулися вперше з непідконтрольної території України для отримання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам Ясинуватського, Мар’їнського, Добропільського, Покровського підрозділів.

Це були нові звернення від переселенців, які повернулись з непідконтрольних територій та звернулись про допомогу. Сім’я з двома дітками повернулась з непідконтрольної території на рідну Україну в с. Дачне Курахівської ТГ для проживання на помтійній основі та навчання  діток у школі (6 та 9 класс).
Питання було розглянуто та вирішено невідкладно надати всю необхідну допомогу переселенцям.