[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

17 вересня 2021 року, в актовій залі бібліотеки ім.Шевченка м.Покровськ відбувся урочистий захід з нагоди Дня рятівника.

18.09.2021 в 14:15

Під час якого заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир Колосов привітав рятувальників пожежно-рятувального загону №9 та воєнізованого гірничо-рятувального загону №10.
У привітанні зазначив, що
на території Покровського району рятувальною справою займаються 5 Державних пожежно-рятувальних загонів з центрами у місті Покровськ, Селидове, Добропілля, Курахове та Авдіївка, та 3 воєнізованих гірничорятувальних загонів в місті Мирноград, Селидове та Добропілля. Привітав усіх працівників та ветеранів із професійним святом!
День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.
Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій.
Дорогі наші герої! Бажаю мирного неба, здоров’я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей!!
Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.”print