Дайджест новин 4-8 жовтня 2021 року

11.10.2021 в 14:25

Тренінг для молодіжних центрів

Події у Всеукраїнському молодіжному центрі (м. Київ)
������  4-6 жовтня відбувся офлайн-тренінг «Фінансова сталість молодіжного центру», що допоміг учасникам покращити фінансові навички, необхідні в молодіжній роботі.
Про важливість фінансової сталості молодіжних центрів читайте читайте тут
������  7-9 жовтня триває офлайн-тренінг «Проєктний менеджмент». Чому молодіжним центрам потрібно професійно створювати і реалізовувати проєкти для молоді? Відповідь на це запитання за посиланням.
������  21-23 жовтня відбудеться онлайн-тренінг «Цифрові компетенції» на платформі ZOOM.
������  Учасники дізнаються більше про цифрові інструменти та як їх використовувати у повсякденному житті, захист власних даних, як працювати з хмарними сховищами, які діджитал інструменти використовувати для роботи з молоддю.
&#xNaN;️ Встигни зареєструватися до 18 жовтня. ������ Деталі про тренінг тут.

Молодіжна робота

������  6-8 жовтня представники переможців Конкурсу кращих практик молодіжної роботи 2020 року взяли участь у Європейському Форумі молодих лідерів у Варшаві.
������  Більше інформації за посиланням.
Тренінг для молодіжних рад

������  У Житомирі відбудеться тренінг для представників молодіжних рад 18-20 жовтня.

&#xNaN;  Під час тренінгу поговоримо про ефективну молодіжну раду і її внутрішні процеси, як збудувати справді хорошу команду, про адвокацію і захист ваших прав та прав інших молодих людей у громадах. Навіть трішки поплануємо діяльність кожної ради на декілька років. Має бути бомбезно!

&#xNaN;️  Реєструйся до 14 жовтня.

������  Додаткова інформація за посиланням.

Форумі «динозаврів» молодіжних центрів

&#xNaN;️ Запрошуємо «динозаврів» молодіжних центрів до участі у форумі 29-30 жовтня у м. Львові.

Хутчіш заповнюй цю анкету до 10 жовтня включно.

&#xNaN; Під час форуму учасники долучаться до обговорення та формування пропозицій до розроблених Монмолодьспортом проєктів актів у форматі CivicLab та можуть надати власне бачення щодо розробки інших актів державної політики в напрямі розвитку молодіжних центрів та просторів в Україні.
«Найнудніша» школа
Запрошуємо лідерів молодіжних та дитячих громадських організацій на «найнуднішу» (найпотрібнішу) школу світу 17-20, 23-27 жовтня!

������ Деталі та форма знаходиться тут.

Дедлайн 8 жовтня та 14 жовтня.
Тренінг для молоді

Дізнайтеся більше про форми участі молоді, основи публічного управління, інструменти молодіжної громадської участі, адвокації та комунікації 25-27 жовтня 2021 року.
������Захід відбудеться у м. Херсон. На учасників чекають цікаві квести та ігри!

Заповни для участі в заході цю анкету до 17 жовтня.

Молодіжна столиця України-2023 стартує!

6 жовтня 2021 року в стінах УКРІНФОРМ відбулась пресконференція «Молодіжна столиця України-2023».

Подати заявку від міста можна до 25 листопада!

Заявку І етапу, яку має заповнити місто, можна завантажити тут. Позмагайтеся за престижний статус!

������ Більше про процедуру і умови конкурсу на сайті .
Конкурс з визначення проєктів

������ Ти представник/представниця молодіжної або дитячої громадської організації? Маєш ідею проєкту, але не знаєш, де взяти на неї ресурс? Тоді це для тебе!

Податися на конкурс можна до 3 листопада.

������ Детально про умови конкурсу написано тут.

Український молодіжний фонд

Триває реєстрація на регіональні онлайн обговорення положення про УМФ!

21 жовтня, 11.00-13.00 для представників Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Запорізької областей, АР Крим, м. Севастополь.

22 жовтня, 11.00-13.00 для представників Київської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Луганської областей.

������  Більше інформації за цим посиланням.